Trudno dyskutować z twierdzeniem, że kuchnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu. Często połączona z salonem jest miejscem przyjmowania gości. Ostatnie trendy pokazują, że coraz bardziej zwracamy uwagę na jej wystrój i dobór odpowiedniego sprzętu. Czy to jest główny element, o który powinniśmy zabiegać?

 

                Zważając na fakt, że w kuchni  wykonujemy ciężką pracę, jej ergonomia powinna stanąć ponad estetyką.  No bo co nam po ładnej tylko kuchni, gdy kręgosłup boli , ręce „więdną”, albo wzrok z roku na rok słabszy ? Z własnego doświadczenia wiemy jak istotne jest funkcjonalne ustawienie stref w kuchni i dobór wysokości blatów roboczych. 

 

              W poszukiwaniu zdrowia kilka lat temu zmieniliśmy wysokości blatów we własnych kuchniach, by przestać się schylać, by móc przybrać właściwą postawę przy pracy. Efekty, to poza brakiem bólu po pracy w kuchni, lepsze samopoczucie związane z misją do spełnienia . Już dzisiaj większość znajomych ma kuchnie z rozwiązaniami wspierającymi zdrowie.

 

               Teraz, dzięki naszym doświadczeniom i zdobytej wiedzy , pomocy fachowców, także tych bezpośrednio związanych z medycyną , do tego grona możesz dołączyć i Ty ! Zapraszamy.

 

 

 

 

  

             Zdrowe Kuchnie oferują Państwu kuchnie na wymiar. Meble kuchenne na zamówienie zbudowane są tylko z najlepszych oraz sprawdzonych przez nas materiałów. Działamy kompleksowo, od projektu do montażu, na obszarze całego Śląska. Najczęściej obsługujemy klientów z Żor ale równie często odwiedzamy okoliczne miejscowości. W miastach Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Pawłowice, Pszczyna, Orzesze, Łaziska, Mikołów, Knurów dojazd na pomiar pomieszczenia i wycenę kuchni przy realizacji zlecenia jest bezpłatny.

 

             Już dziś możesz wstępnie skalkulować koszt kuchni oraz zapoznać się z naszą filozofią tworzenia kuchni. Na kolejnych podstronach znajdują się informacje o tym jak ważna jest dla nas funkcjonalność, ergonomia i dostosowanie kuchni dla użytkowników.

 

             Pełną i fachową informację uzyskasz dzwoniąc do nas lub kontaktując się mailem.