Przygotowanie każdego projektu zaczynamy od dokładnego zapoznania się z Twoimi potrzebami.  Istotne jest dla nas by poznać Twoją wizję kuchni. Twoje gusta, styl pracy i preferencje. Po dokonaniu pomiarów pomieszczenia, ale przede wszystkim użytkowników kuchni tworzymy projekt. Na kolejnych etapach projekt jest konsultowany i ustalane są z Tobą wszelkie szczegóły przedsięwzięcia.

Na każdym etapie radzimy jak sprawić by Twoja kuchnia była zdrowa!

 

 

 

 

 

  

             Zdrowe Kuchnie oferują Państwu kuchnie na wymiar. Meble kuchenne na zamówienie zbudowane są tylko z najlepszych oraz sprawdzonych przez nas materiałów. Działamy kompleksowo, od projektu do montażu, na obszarze całego Śląska. Najczęściej obsługujemy klientów z Żor ale równie często odwiedzamy okoliczne miejscowości. W miastach Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Pawłowice, Pszczyna, Orzesze, Łaziska, Mikołów, Knurów dojazd na pomiar pomieszczenia i wycenę kuchni przy realizacji zlecenia jest bezpłatny.

 

             Już dziś możesz wstępnie skalkulować koszt kuchni oraz zapoznać się z naszą filozofią tworzenia kuchni. Na kolejnych podstronach znajdują się informacje o tym jak ważna jest dla nas funkcjonalność, ergonomia i dostosowanie kuchni dla użytkowników.

 

             Pełną i fachową informację uzyskasz dzwoniąc do nas lub kontaktując się mailem.