Działamy w branży wykończenia wnętrz od blisko 20 lat. Projekt ZDROWE KUCHNIE jest własnością firmy Panel-Bis.

Idąc za potrzebami naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć portfolio działań. Nasze podłogi, szafy i inne meble znajdują się już w wielu domach. Doceniani za indywidualne podejście, łącząc nasze pasje i ideę zdrowia chcemy sprawić, by każdy cieszył się z zainwestowanych w kuchnię środków nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne.

 

 

Zdrowe Kuchnie

ul Boryńska 42

44-240 Żory

 

Napisz do nas:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zadzwoń:

Jarosław Szczerbo

606 41 41 59 

(32) 43 56 358

 

 

 

 

  

             Zdrowe Kuchnie oferują Państwu kuchnie na wymiar. Meble kuchenne na zamówienie zbudowane są tylko z najlepszych oraz sprawdzonych przez nas materiałów. Działamy kompleksowo, od projektu do montażu, na obszarze całego Śląska. Najczęściej obsługujemy klientów z Żor ale równie często odwiedzamy okoliczne miejscowości. W miastach Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Pawłowice, Pszczyna, Orzesze, Łaziska, Mikołów, Knurów dojazd na pomiar pomieszczenia i wycenę kuchni przy realizacji zlecenia jest bezpłatny.

 

             Już dziś możesz wstępnie skalkulować koszt kuchni oraz zapoznać się z naszą filozofią tworzenia kuchni. Na kolejnych podstronach znajdują się informacje o tym jak ważna jest dla nas funkcjonalność, ergonomia i dostosowanie kuchni dla użytkowników.

 

             Pełną i fachową informację uzyskasz dzwoniąc do nas lub kontaktując się mailem.