Jest wiele dodatkowych elementów w otoczeniu miejsca pracy w kuchni, które podnoszą jej walory zdrowotne – pracując nad Twoją nową kuchnią bierzemy je wszystkie pod uwagę.

Ważne jest to jak wysoko zamontowane będą górne szafki i jakie rozwiązania w nich zostaną zastosowane. Zdrowa kuchnia nie pozwoli ci się naprężać, by sięgać po najczęściej używane przedmioty. Ważne będzie także to, czy zdecydujesz się na szuflady w dolnych szafkach, takie rozwiązanie znacząco zmniejsza  konieczność schylania się – utrapienia szczególnie dla osób w starszym wieku.

Kuchnia  to miejsce, gdzie niezwykle istotna jest higiena – zastosowanie gładkich powierzchni sprzyja utrzymaniu czystości.

 

 

 

  

             Zdrowe Kuchnie oferują Państwu kuchnie na wymiar. Meble kuchenne na zamówienie zbudowane są tylko z najlepszych oraz sprawdzonych przez nas materiałów. Działamy kompleksowo, od projektu do montażu, na obszarze całego Śląska. Najczęściej obsługujemy klientów z Żor ale równie często odwiedzamy okoliczne miejscowości. W miastach Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Pawłowice, Pszczyna, Orzesze, Łaziska, Mikołów, Knurów dojazd na pomiar pomieszczenia i wycenę kuchni przy realizacji zlecenia jest bezpłatny.

 

             Już dziś możesz wstępnie skalkulować koszt kuchni oraz zapoznać się z naszą filozofią tworzenia kuchni. Na kolejnych podstronach znajdują się informacje o tym jak ważna jest dla nas funkcjonalność, ergonomia i dostosowanie kuchni dla użytkowników.

 

             Pełną i fachową informację uzyskasz dzwoniąc do nas lub kontaktując się mailem.