To Ty ustalasz budżet, jaki planujesz przeznaczyć na kuchnię.  My podejmujemy zadanie przy każdym zadanym budżecie. 

Naszą misją jest sprawić by praca w kuchni dodawała zdrowia, potrafimy to uzyskać praktycznie w każdym projekcie.  Oznacza to, że przygotowujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie – kuchnię na miarę zdrowia !

Na każdym etapie pracy konsultujemy z Tobą tworzone rozwiązanie, tak aby zapewnić te przymioty, które są  dla Ciebie najważniejsze.

Znając więc Twoje potrzeby,  styl pracy, miary Twoje i rodziny, wymiary pomieszczenia, rozumiejąc Twoje gusta i granice finansowe dodajemy naszą wiedzę , doświadczenie i pasję, by Twoja kuchnia była  wymarzoną ZDROWĄ KUCHNIĄ.

 

 

 

  

             Zdrowe Kuchnie oferują Państwu kuchnie na wymiar. Meble kuchenne na zamówienie zbudowane są tylko z najlepszych oraz sprawdzonych przez nas materiałów. Działamy kompleksowo, od projektu do montażu, na obszarze całego Śląska. Najczęściej obsługujemy klientów z Żor ale równie często odwiedzamy okoliczne miejscowości. W miastach Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Pawłowice, Pszczyna, Orzesze, Łaziska, Mikołów, Knurów dojazd na pomiar pomieszczenia i wycenę kuchni przy realizacji zlecenia jest bezpłatny.

 

             Już dziś możesz wstępnie skalkulować koszt kuchni oraz zapoznać się z naszą filozofią tworzenia kuchni. Na kolejnych podstronach znajdują się informacje o tym jak ważna jest dla nas funkcjonalność, ergonomia i dostosowanie kuchni dla użytkowników.

 

             Pełną i fachową informację uzyskasz dzwoniąc do nas lub kontaktując się mailem.